Wiwat 3 Maj!!!
"Majowa jutrzenka nad Ruszczą"
W czwartek 30 kwietnia w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia poświęcona rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
Było to jedno z najważniejszych wydarzeń w historii Polski, będące symbolem dążeń do wolności, nowoczesności i odpowiedzialności za państwo. Uczniowie w piękny sposób przybliżyli jej znaczenie poprzez recytacje, taniec oraz pieśni patriotyczne.
To była wyjątkowa lekcja historii i patriotyzmu, która na długo pozostanie w naszej pamięci. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wspólne przeżywanie tych ważnych chwil!
