Wycieczka klas 1–3 do Dębicy
Wycieczka klas 1–3 do Dębicy, która odbyła się w czwartek 16 kwietnia 2026r. była pełna radości i niezapomnianych wrażeń. Musical „Dziadek do orzechów – Dwa Królestwa” zachwycił dzieci magią i piękną oprawą, a wizyta w Osadzie Słowiańskiej w Stobiernej pozwoliła przenieść się w czasy dawnych Słowian. To był dzień pełen uśmiechu, emocji i wspólnej przygody.

