Literackie Królestwo Kobiet
W naszej szkole 10.03.2026r. odbyło się wyjątkowe przedstawienie pt. „Literackie królestwo kobiet” połączone z uroczystym pasowaniem uczniów na czytelników biblioteki szkolnej. Bohaterowie znanych baśni przypomnieli jak wielką wartość mają wyobraźnia, dobroć i odwaga. Podczas uroczystości najmłodsi uczniowie złożyli przyrzeczenie czytelnika i zostali oficjalnie przyjęci do grona miłośników książek. Było to radosne spotkanie z literaturą, które zachęciło dzieci do odkrywania świata ukrytego na kartach książek. Podczas uroczystości rozstrzygnięto I Gminny Konkurs Ortograficzny "Zakochani w słowach". Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. Do zobaczenia za rok.✨

