Wyjazd na lodowisko
Uczniowie klasy 5, 6 i 7 świetnie bawili się na Krytym Lodowisku w Szczucinie. Było dużo śmiechu, emocji i niezapomnianych chwil na lodzie. Niektórzy stawiali pierwsze kroki, inni śmigali jak profesjonaliści, ale najważniejsze – wszyscy wrócili z uśmiechami na twarzach!

