Niedawno odbył się w naszej szkole egzamin na kartę rowerową. Gratulujemy uczniom, którzy go zdali! Wszystkim rowerzystom, uczniom jeżdżącym na hulajnogach czy rolkach przypominamy o obowiązkowym kasku!