Tydzień Bezpieczeństwa - spotkanie z Policją
W ramach Tygodnia Bezpieczeństwa w naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów z przedstawicielami policji. Funkcjonariusze przypomnieli najważniejsze zasady dotyczące bezpiecznego poruszania się po drogach, ze szczególnym uwzględnieniem korzystania z hulajnóg elektrycznych i rowerów. Uczniowie dowiedzieli się m.in., gdzie można jeździć hulajnogą, jakie obowiązują przepisy oraz jak dbać o własne bezpieczeństwo. Poruszono również temat szeroko rozumianego bezpieczeństwa – zarówno w szkole, w domu, jak i w kontaktach z nieznajomymi oraz w internecie, również podczas letniego wypoczynku. Spotkanie było bardzo interesujące i stanowiło cenną lekcję odpowiedzialnego i świadomego zachowania w różnych sytuacjach życia codziennego.
