Logo Zespołu Placówek Oświatowych w Ruszczy

Tydzień Bezpieczeństwa - spotkanie z Policją

W ramach Tygodnia Bezpieczeństwa w naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów z przedstawicielami policji. Funkcjonariusze przypomnieli najważniejsze zasady dotyczące bezpiecznego poruszania się po drogach, ze szczególnym uwzględnieniem korzystania z hulajnóg elektrycznych i rowerów. Uczniowie dowiedzieli się m.in., gdzie można jeździć hulajnogą, jakie obowiązują przepisy oraz jak dbać o własne bezpieczeństwo. Poruszono również temat szeroko rozumianego bezpieczeństwa – zarówno w szkole, w domu, jak i w kontaktach z nieznajomymi oraz w internecie, również podczas letniego wypoczynku. Spotkanie było bardzo interesujące i stanowiło cenną lekcję odpowiedzialnego i świadomego zachowania w różnych sytuacjach życia codziennego. 

Galeria zdjęć

725860882_1562803332083530_5474034640154031941_n 724778029_1562803365416860_5078100294897543020_n 725707644_1562803325416864_9039177399013060715_n 725664656_1562803255416871_6579780060191694458_n 725742998_1562803252083538_8416438881802166298_n 725678125_1562803155416881_4297149468673637005_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności