Kogucik Wielkanocny
1 kwietnia 2026r. dzieci z naszego przedszkola wybrały się z kogucikiem, aby złożyć życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych.
Po odśpiewaniu piosenki ludowej "Wieziemy kogucika", przedszkolaki wręczyły czekoladowe jajeczka oraz kartki z życzeniami.
Dziękujemy rodzicom za wspaniałą niespodziankę - wizytę zajączka wielkanocnego, który przybył z prezentami.
Wesołych Świąt Wielkanocnych!
Dużo radości, uśmiechu i wiosennego słoneczka życzą przedszkolaki wraz z opiekunami!

