Finał XIX Regionalnego Konkursu Piosenki Religijnej im. św. Jana Pawła II.
Składamy serdeczne gratulacje uczennicom, które godnie reprezentowały szkołę podczas regionalnego konkursu „Matka Boża nas pociesza” w Bogorii. Udział w tak wyjątkowym wydarzeniu jest powodem do dumy i świadectwem ich talentu, zaangażowania oraz wrażliwości religijnej. Brawo!!!

