Logo Zespołu Placówek Oświatowych w Ruszczy

BEZPIECZNA GMINA POŁANIEC – NA DRODZE, ŚCIEŻCE I HULAJNODZE

W dniu 31.01.2026r. w Dzień Bezpiecznego Pieszego na terenie Miasta i Gminy Połaniec ruszyła kampania społeczna pn. “BEZPIECZNA GMINA POŁANIEC - NA DRODZE, ŚCIEŻCE I HULAJNODZE".

W ramach akcji w lutym 2026r. Funkcjonariusze Policji z Komisariatu Policji w Połańcu przeprowadzą spotkania z dziećmi i młodzieżą z placówek oświatowych na terenie Miasta i Gminy Połaniec.

Zajęcia w ramach kampanii w Zespole Placówek Oświatowych w Ruszczy zaplanowano na dzień 12.02.2026r od godz. 10:40. 

CELE KAMPANII:

  • poprawa bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych;
  • zasady użytkowania hulajnogi elektrycznej, quadów i rowerów;
  • korzystanie ze ścieżek pieszo-rowerowych.

Galeria zdjęć

624765154_913618711249659_4073890507143078660_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności